Kurumsal

Özka Ambalaj

Hakkımızda

2006 Yılından beri Özdemir Grup çatısı altında, Özka ve Karmusan markalarıyla mobilyadan tekstile, plastikten kırtasiye sektörüne kadar farklı sektörlerde kullanılan karton roliklerin ve gri mukavvaların üretiminin yanı sıra 2011 yılı itibariyle ambalaj naylonu üretimine de başlamıştır. Rulo ve torba olarak baskılı-baskısız shrink, düz, balonlu ve sandviç naylon üretimi yapan Firmamız aylık 1,400-ton üretim kapasitesine sahiptir.

Daha yeni sayılabilecek bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede ambalaj sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir. Firmamızın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Gerek yurtiçinde gerekse yurtdışında birçok noktaya çözüm ortağı olarak ulaşmaktayız. Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan ÖZKA AMBALAJ, değerli iş ortaklarımıza gösterdikleri yakın ilgi ve desteklerinden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

 

15+ Yıllık Tecrübe

Vizyonumuz Misyonumuz
Vizyonumuz
20 Yıllık tecrübemiz ve siz değerli iş ortaklarımızın memnuniyeti ile birlikte gelişen makine İnovasyonunu, ileri teknoloji üretim programlarını yakından takip ederek AR-GE ve ÜR-GE çalışmalarımıza yapacağımız yatırımlar ile birlikte sürdürmeye ve geliştirmeye devam edeceğiz. Gelecek nesillere daha temiz ve yaşanılabilir bir yaşam sunmak amacıyla sıfır atık projemiz kapsamında geri dönüşüm merkezimiz ve kendi enerjisini üreten fabrikamız ile doğamıza katkı sağlamakta ve korumaktayız.
Misyonumuz
2006 yılından bu yana Özdemir Grup çatısı altında, Özka ve Karmusan markalarıyla mobilyadan tekstile, plastikten kırtasiye sektörüne kadar birçok sektörde kullanılan karton roliklerin ve gri mukavvaların üretimini yapmakta ve sektörlerin ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Karton üretimi yanı sıra 2011 yılı itibari ile birlikte ambalaj naylonu üretimine de başlamış ve orijinal, karışım ve granür olarak 3 kalitede çeşitli ölçü ve özelliklerde tedarik edebilmekteyiz.

Geri Dönüşüm

Plastik atık ürünlerin doğaya karışmaları çok uzun zaman almaktadır. Bu sebeple plastik ürünlerin geri dönüşümünün hem ekonomi açısından hem de çevre duyarlılığı açısından ne kadar önemli olduğunu bilen ÖZKA AMBALAJ kendi lisanslı geri dönüşüm tesisini de bünyesine katmıştır.
Özka Ambalaj

Kullanım Alanları Nedir?

Özka Ambalaj, tecrübeli teknik kadrosu ve yüksek kalitesi ile %100 müşteri memnuniyetine odaklanmıştır. Başarımızın sırrı siz değerli müşterilerimizin bize duyduğu güvende saklıdır. 

Paketleme & Ambalaj

Mobilya

Ankastre

Tekstil

Özdemir Group

Markalarımız

Kayseri OSB Mah. 33. Cad. No:4 38070 Kayseri/TÜRKİYE
+90 352 322 01 00
Pazartesi - Cuma: 08:00 - 18:00 Cumartesi: 08:00 - 13:00